T-shirt CAR ROCKS

Dopasowany T-shirt męski wskazujący na pasję do samochodów.

Skład: 95% bawełna czesana ring-spun, 5% elastan
Gramatura: 170 g/m²

79,90 zł
Brutto
Rozmiar
Kolor
  • Czarny
Ilość
produkt dostępny
  • Współpracujemy z PayU. Zapewniamy najwyższy standard zabezpieczeń. Każda transakcja jest chroniona, a dane szyfrowane i bezpiecznie przechowywane. Współpracujemy z PayU. Zapewniamy najwyższy standard zabezpieczeń. Każda transakcja jest chroniona, a dane szyfrowane i bezpiecznie przechowywane.
  • Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności i dostarczane za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Pudełka mają duży rozmiar, a Twoje przedmioty są dobrze chronione. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności i dostarczane za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Pudełka mają duży rozmiar, a Twoje przedmioty są dobrze chronione.
  • W przypadku, gdy zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz dokonać jego zwrotu w terminie 14 dni od daty dostawy (zgodnie z Ustawą z 24 czerwca 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827 ze zm.)). W przypadku, gdy zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz dokonać jego zwrotu w terminie 14 dni od daty dostawy (zgodnie z Ustawą z 24 czerwca 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827 ze zm.)).
M2
4 Przedmioty

5 innych produktów w tej samej kategorii: